Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opłaty

Licencja:
WM-Sport Sp. z o. o. - realizator celów publicznych
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa,
NIP: 7010292611

FCBKids
Nr konta: 31 1090 1841 0000 0001 2064 7432


OPŁATY


Opłatę za prowadzenie szkolenia piłkarskiego w wysokości 180 zł miesięcznie (za miesiące wrzesień – czerwiec) należy wpłacać do 5. dnia każdego miesiąca, przelewem na konto FCBEscola Varsovia. Opłata pobierana jest z góry za każdy miesiąc (np. za listopad płacimy do 5 listopada).

W miesiącach wolnych od zajęć (lipiec-sierpień) pobierana jest opłata członkowska wynosząca 90 zł za miesiąc.

Opłata miesięczna jest opłatą umożliwiającą udział w zajęciach FCBKids średnio 8 razy w miesiącu (tj. dwa zajęcia w tygodniu) w ustalonych terminach.

W tytule przelewu należy wpisać: "Imię, Nazwisko, data urodzenia, Centrum w którym trenuje dziecko, opłata za prowadzenie szkolenia FCBKids oraz miesiąc, za który dokonywana jest wpłata”.

Jednorazową opłatę wpisową w wysokości 200 zł należy wpłacić przelewem na konto FCBEscola Varsovia po zajęciach próbnych i decyzji o kontynuowaniu treningów. Opłata wpisowa pokrywa zakup sprzętu piłkarskiego firmy NIKE (getry, spodenki, koszulka, piłka). W tym sprzęcie zawodnik będzie uczestniczyć w zajęciach piłkarskich.

W tytule przelewu należy wpisać: Imię, Nazwisko, rok urodzenia, opłata wpisowa FCBKids oraz Centrum w którym odbywają się treningi".

W przypadku uczestnictwa rodzeństwa w projektach realizowanych przez WM-Sport Sp. z o.o.: FCBEV, FCBKids, Escola Varsovia, przyznana jest zniżka za miesięczne czesne w wysokości 25%